Michal Vyhnálek
+420 732 212 628
Úvod » Systém Control4 a Fibaro

FIBARO

Systém Control4 je dělaný na míru vám a vašim požadavkům. Nezáleží na tom, jestli se chystáte si vybavit si jeden jeden pokojík nebo dům snů systémem Control4. Rád Vám zašlu dotazník který Vám pomůže s rozhodnutím, které prvky využijete a které si užijete.

CO UMÍ CONTROL4?

Systém Control4 harmonicky spojuje všechny vaše elektronické komponenty a systémy v domě.

Díky integraci světel, hudby, bezpečnosti a teploty pozvedá Control4 zážitek z bydlení na novou úroveň. Díky inteligentnímu řízení teploty, osvětlení a spotřeby systém Contol4 zvyšuje maximálně úspory a pohodlí obyvatel domu.

MOHU SI SYSTÉM NAINSTALOVAT SÁM?

Přestože ovládání systému Control4 je opravdu jednoduché, systém samotný je velice složitý. Zajišťuje vzájemnou síťovou komunikaci řady zařízení po celém domě. Jeho instalace proto vyžaduje profesionála – autorizovaného technika. Zprovoznění systému je navíc jen začátek, technik také zajišťuje jeho další bezproblémové fungování.

Kategorie
19.10.2017 | Certifikat realitní právo 2017

Vzdělávání v realitním světě je výhodou. A proto jsem se byl vzdělávat dále v realitním právu.Abosolvoval jsem toto školení pod vedením Ing. Miroslava Jonáše, profesio...

18.10.2017 | Realitní konference v Praze

Dobrý den, včera jsem se zúčastnil realitní konference v Praze v hotelu Ambasador na Václavském náměstí. Na konferenci jsem si potvrdil, že vždy a všude jsem rád děla...