Michal Vyhnálek
+420 732 212 628
Úvod » Reference

Reference

PRODÁNO

Mnou nabízená nemovitost na Náchodsku našla své nové majitele. Gratuluji.

M.V.


Reference PRONÁJEM p. Koutský

Dobrý den pane Vyhnálku,

děkuji Vám za úspěšné dovršení serie pronájmů bytů v našem domě Grafická 1216/25 Praha 5 - Smíchov. Velmi oceňuji Váš zodpovědný přístup ve výběru zájemců. Zjišťovaní důležitých údajů o klientech, jejich platební spolehlivosti i chování na předchozích adresách jsou velice důležité údaje pro projanimatele.

Časy, kdy dané slovo a stisk ruky měly stejnou hodnotu jako sepsané smlouvy jsou bohužel nenávratně pryč. Jsem proto velmi rád, že údaje klientů ověřujete a další podklady zjištujete, aby se pronajímatel mohl s menším rizikem rozhodnout komu nemovitost pronajme.

Nepochybně se na Vás v případě dalších pronájmů opět obrátím a ujišťuji Vás, že se o Vašem zodpovědném přístupu ve výběru potenciálních klientů rád zmíním v okruhu svých známých majitelů nemovitostí, nebo známých, činných jako správci nemovitostí.

S díky a s pozdravem

Doc. Ing. Emil KUTSKY. CSc
V Blovicích 15.11.2015


Pán Vyhnálek sa mi ako realitný maklér veľmi osvedčil.

V čase, keď som hľadala byt, ktorý by mi po všetkých stránkach vyhovoval, som mala možnosť stretnúť sa s mnohými realitnými maklérmi. Často ich prístup nebol podľa mojich predstáv.

Keď som sa skontaktovala s pánom Vyhnálkom, naša spolupráca bola od začiatku výborná. Vo veľmi krátkom čase a bez zbytočného zdržiavania som od neho získala informácie, ktoré som potrebovala. Poskytnuté informácie boli pravdivé, konkrétne, presné, bez prikrášľovania alebo zatajovania. O tom som sa aj sama presvedčila pri osobnej prehliadke bytu. Veľmi musím oceniť aj jeho dochvíľnosť, časovú flexibilitu a ochotu dohodnúť si stretnutia aj vo večerných hodinách.

Svojím profesionálnym prístupom, férovosťou a úprimnosťou si pán Vyhnálek získal moju dôveru. Ďakujem mu za spoluprácu a poskytnuté služby. Jeho práce a toho, s akou energiou ju vykonáva si veľmi cením.


Jírová Veronika

 


Reference PRODEJ pí. Vyhnálková

Pana Vyhnálka jsem oslovila na základě osobního zkušenosti a důvěry, kterou u mě měl z předešlých let.
V té době pan Vyhnálek ještě pracoval pro RK Fincentrum Reality.

 

Od pana Vyhnálka jsem potřebovala prodat byt, ve kterém jsem bydlela, a zároveň najít nový byt ke koupi. Vůbec jsem netušila, kolik toho bude na práci, kolik lidí se do tohoto zapojí a kolik času vše zabere

Na starém bytu, bylo předkupní právo městské části a zástvaní právo banky.
Pan Vyhnálek prováděl prohlídky, nabízel byt, zapojil své kontakty a oslovil i jiné kolegy z realitního prostředí.

Po několika prohlídkách se již rýsoval prodej za nižší cenu, ale v té chvíli se ozval p. Vyhnálkovi jiný kolega s klientem, který by rád koupil byt za inzerovanou cenu s tím, že by nákup probíhal na hypotéční úvěr. Tato podmínka nebyla překážkou a mohlo se začít s řešením všech potřebných podkladů.

Pan Vyhnálek mi mezi tím také vyhledával a nabízel byty k nákupu. Objel se mnou cca šest bytů. Jeden z nich splňoval 90% všech mých podmínek, které jsem od nového bytu očekávala. Tento byt se nám zamlouval, a tak pan Vyhnálek začal řešit s nabízejcí RK CHyrš podmínky. Po dohodě s nabízející RK dojednal i nižší rezervační zálohu. Také jsem kupovala byt na částečnou hypotéku. Penize z prodeje starého bytu měly přejít na koupi nového. Vše vypadalo dobře a já si dodnes vážím ochoty a trpělivosti pana Vyhnálka.

Bohužel kupující na můj starý byt a jeho finanční poradce se špatně domluvili (to píši velice slušně) a hypotéka nebyla dokončena řádně. Nevíme, kdo přesně byl nebo nebyl na vině. Toto p. Vyhnálek zjistil skoro až po měsíci oddalování ze strany finančního poradce kupujícího, který i ujišťoval, že je vše v pořádku, a to i písemnou cestou. Zapomněla jsem zmínit, že díky ujištování tohoto finančního poradce, že je vše v pořádku, jsme sepsali kupní smlouvu na koupi nového bytu. Tím pádem podmínky týkající se nového bytu = sankce nedodržení domluvených plateb.

Díky tomuto oddalování mi hrozilo velké penále u RK Chirš. Tímto bych chtěla poděkovat za ochotu, se kterou mi vyšli vstříc. Celá komunikace probíhala přes pana Michala Vyhnálka, který musel dokomunikovat hypotéční úvěr kupujícímu na můj starý byt. Komunikoval s právníky, i finanční poradkyní Petrou Ságnorou, která nám velmi pomohla svými kontakty, ochotou a trpělivostí. Zpětně vidím, že bych to sama nezvládla, a možná že bych přišla jak o starý, tak i o nový byt.

Nyní již bydlím, a jsem velice spokojená. Užívám si zahrádky a nový byt už si pomalu dokončuji.

Ještě jednou Vám děkuji, pane Vyhnálku, že i nad rámec svých povinností (také díky svým zkušenostem, profesionálnímu, férovému a upřímnému přístupu), jste dokončil celý prodej a nákup.

 

Velice ráda Vás doporučím svým známým
O. V

Kategorie
22.9.2017 | PRODÁNO

Prodal jsem rodinný domek v Kladně Švermov.Během prodeje jsem organizoval vyklízení nemovitosti, prohlídky a zajištění schůzky s finančními poradci pro kupující stranu...

14.11.2016 | PRODÁNO

Mnou nabízená nemovitost na Náchodsku našla své nové majitele. Gratuluji. M.V.